header background

Nauka Technik Gotowania

Magiczny rondel

Jednorazowa opłata: 1.23 zł

Aplikacja Magiczny Rondel to narzędzie dostarczające Ci pomysłów i inspiracji na posiłek o każdej porze dnia z produktów, które aktualnie posiadasz w lodówce. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Wystarczy, że wpiszesz produkty, które posiadasz, a aplikacja zaproponuje Ci dania, jakie możesz z nich przygotować i pokaże przepis.


 Możesz wybierać przepisy na dwa sposoby: po wykorzystaniu podanych przez Ciebie produktów lub po kompletności przepisu. W pierwszej opcji Magiczny Rondel pokaże Ci wszystkie przepisy, które zawierają choć jeden podany przez Ciebie produkt, natomiast w drugiej opcji wyszukiwania aplikacja zaproponuje Ci przepisy na dania tylko i wyłącznie z podanych przez Ciebie produktów. 

Zdarza Ci się wyrzucać przeterminowane produkty spożywcze? Nie masz pomysłu jakie danie z nich przygotować? Magiczny Rondel rozwiąże te problemy i ułatwi Ci gotowanie.

Systematyczne używanie aplikacji Magicznego Rondla pomoże Ci dokonać znacznych oszczędności w wydatkach na jedzenie. Aplikacja przeznaczona jest zarówno dla profesjonalnych kucharzy, którzy szukają inspiracji do zmiany menu, jak i dla miłośników kuchni, czy osób, które dopiero uczą się gotować i chcą poznać nowe przepisy. 

Przepisy znajdujące się w aplikacji Magicznego Rondla tworzone są przez zespół kucharzy, dietetyka, trenera personalnego oraz przez wszystkich Użytkowników portalu Cooknastic. Twój przepis również może trafić do Magicznego Rondla, wystarczy, że stworzysz go w aplikacji Kreatora przepisów, a pozostali Użytkownicy portalu go "posłodzą".

Koszyk


Suma za zakupy: