header background

Nauka Technik Gotowania

Gra

Aplikacja dostępna
dla zarejestrowanych

Instrukcja Gry

Cooknastik przedstawia symulator gotowania połączony z elementami zarządzania i grywalizacji on-line.


Planujesz otworzyć własną restaurację? Obawiasz się ryzyka? Zagraj na symulatorze i zdobądź trochę praktyki. Gra prowadzona jest w realnym czasie pomiędzy Użytkownikami portalu Cooknastic. 

Gra nie ma do końca przewidzianego scenariusza, wszystko zależy od tego, co zrobią pozostali gracze - tak jak na wolnym rynku, jeśli na przykład wykupią działki i zbudują dużo restauracji obok Ciebie - wzrośnie podaż, możesz mieć przez to mniej Gości i wymagane będzie podwyższenie jakości usług, a może masz inny plan na taki obrót sprawy? Otworzysz drugą restaurację w innym mieście? W symulatorze możesz przećwiczyć różne sytuacje i wyciągnąć z nich wnioski. 

W grze Użytkownik posiada osobny panel Użytkownika, powiadomienia i wiadomości w grze. Ustala danie Szefa kuchni i ma możliwość jego zmiany w następnych rundach. Danie Szefa kuchni składa się z przystawki, zupy, drugiego dania i deseru. 

Dania które Użytkownik może dodać do gry są tworzone w Kreatorze Przepisów. Rundy dotyczą: obsługi gości, remontu, nieoczekiwanych sytuacji losowych, kupowania nowych restauracji. 

W grze występuje Market, są to aukcje na których użytkownik może wystawiać i sprzedawać swoje produkty. Ilość działek, na których można wybudować restauracje jest ograniczona, im więcej Użytkowników będzie grać, tym trudniej im będzie dostać nieruchomości w dobrej cenie. 

Użytkownik zaczyna od budki z prostym jedzeniem. W miarę upływu czasu i dobrze wykonywanych zadań Użytkownik może założyć restaurację z rozbudowanym menu. 

Gra uczy gotowania i ekonomicznego zarządzania kuchnią. Gracz zdobywa punkty. Punkty pozwalają na rozbudowanie restauracji, rywalizowanie z innymi graczami o ilość gwiazdek restauracji. 

Użytkownik na określonych zasadach może zamienić punkty z gry na rabat na kurs lub aplikację. Najlepiej ocenione przepisy będą dostępne w aplikacji Asystenta Gotowania. Gra będzie hitem sieci!

Koszyk


Suma za zakupy: