header background

Nauka Technik Gotowania

Dziennik gotowania

1 miesiąc

5.90 PLN

3 miesiące

14.90 PLN

6 miesięcy

19.90 PLN

Dziennik gotowania to aplikacja webowa, która proponuje Użytkownikowi dietę i przepisy. 


Po pierwszym zalogowaniu Użytkownik wypełnia profesjonalną ankietę ułożoną przez zespół dietetyka i trenera personalnego. Na podstawie danych z ankiety system oblicza wskaźniki i proponuje spersonalizowaną dietę. Użytkownik zapoznaje się z zasadami diety i dostaje przepisy na wybrane przez siebie posiłki, dostosowane ilością kalorii i składników odżywczych do danej diety, aktualnej wagi i oczekiwań Użytkownika. 

Dziennik gotowania oferuje panel z rozbudowanymi funkcjonalnościami, które mają za zadanie ułatwić drogę do wymarzonej wagi i wspierać Użytkownika w osiągnięciu celu. Boisz się, że nie wytrzymasz na diecie i będziesz podjadać? Nie martw się, początki są trudne, każdemu może się to zdarzyć, dlatego w aplikacji Dziennika Gotowania zostało przewidziane miejsce na wpisywanie nowych zdarzeń - typu dodatkowa przekąska. Na koniec dnia system zliczy wszystkie kalorie i określi całodniowy bilans. 

Dzięki temu będziesz mieć wgląd w produkty, jakimi karmisz swój organizm, a na podstawie wskaźników z historii swojego odżywiania każdy Użytkownik będzie bardziej świadomy swojej realnej diety i wyciągnie wnioski na przyszłość. 

Aplikacja Dziennika Gotowania to świetne narzędzie, pomagające nie tylko w odchudzaniu, rzeźbie czy nabraniu masy mięśniowej, utrzymaniu diety bezglutenowej czy bezlaktozowej ale również uczące systematyczności, jedzenia o regularnych porach i przede wszystkich podnoszące naszą świadomość na temat ilości, jakości i faktycznej kaloryczności posiłków jakie zjadamy każdego dnia. 

Aplikacja pobiera dane o wartościach odżywczych produktów spożywczych z profesjonalnej bazy danych opracowanej przez Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie. Aplikacja oprócz przepisów generuje listę zakupów, tak więc o nic już nie musisz się martwić.

Koszyk


Suma za zakupy: