header background

Nauka Technik Gotowania

Asystent Gotowania

1 miesiąc

9.90 PLN

3 miesiące

24.90 PLN

6 miesięcy

44.90 PLN

Asystent Gotowania to aplikacja mobilna, pomagająca gotować na żywo w realnym czasie. Asystent Gotowania jest inteligentną aplikacją, porozumiewająca się z Użytkownikiem - Asystent wydaje komunikaty i rozumie odpowiedzi Użytkownika.

 

Po pobraniu aplikacji, wyświetlane są przykładowe przepisy. Użytkownik ma możliwość wyboru i ściągania innych przepisów poprzez logowanie na swoje konto na portalu Cooknastic.

 

Jak się gotuje z Asystentem?

 

Bezstresowo!

 

Asystent jest pomocny na każdym kroku. Przeprowadzi Cię przez przepis od wyboru produktów, potrzebnych narzędzi kuchennych po czynności jakie należy wykonać na każdym etapie przepisu.


Asystent odmierza czas od momentu, kiedy go o to poprosisz, czeka aż wykonasz wszystkie czynności w danym kroku, jednym słowem Asystent Gotowania pracuje razem z Tobą w kuchni, dla Ciebie i Twoim tempem.

 

Aplikacja posiada wbudowany zasób informacji na temat poszczególnych produktów spożywczych, dlatego podczas wykonywania dłuższych czynności - na przykład podczas obierania ziemniaków możesz słuchać informacji na temat właśnie przygotowywanych przez Ciebie produktów.

 

Po pierwszym uruchomieniu zalecamy zapoznanie się z instrukcją obsługi umieszczoną w nawigacji głównej aplikacji. Do aplikacji Asystenta Gotowania trafiają tylko najlepsze przepisy z portalu, które zdobędą najwięcej głosów od wszystkich użytkowników, ale każdy Użytkownik może wprowadzić do swojego Asystenta swój ulubiony przepis, wystarczy, że stworzy go w aplikacji kreatora przepisów i wejdzie w panelu Asystenta w zakładkę "moje przepisy".


Czytelna i jasna prezentacja danych w formie głosowej, dzięki czemu nie musisz dotykać ekranu smartphona, ani brudnymi palcami przekładać kartek w książce kulinarnej.

Możesz ugotować danie tylko i wyłącznie rozmawiając z Asystentem.Asystent Gotowania stanowi najnowocześniejszą formę aplikacji mobilnych, a Cooknastic jest pierwszym serwisem kulinarnym, który proponuje Ci consulting kuchenny i własnego Asystenta Gotowania!


 

Koszyk


Suma za zakupy: