header background

Nauka Technik Gotowania

Trener + Dziennik gotowania

1 miesiąc

9.90 PLN

3 miesiące

24.90 PLN

6 miesięcy

44.90 PLN

Dziennik Gotowania + Trener to bystre zintegrowanie aplikacji webowej z aplikacją mobilną. Dlaczego proponujemy takie rozwiązanie? Jest to najbardziej optymalna forma użyteczności, jaką opracowaliśmy po dwuletnich badaniach.


Użytkownik otrzymuje dostęp do webowej aplikacji Dziennika Gotowania, gdzie po pierwszym zalogowaniu wypełnia profesjonalną ankietę ułożoną przez zespół dietetyka i trenera personalnego, po czym system generuje dla niego spersonalizowaną dietę. 

W pakiecie Dziennik + Trener do standardowych funkcjonalności dostępnych w aplikacji Dziennika Gotowania Użytkownik dostaje dostęp do mobilnej aplikacji Trenera, w której ma możliwość edytowania wszystkich zdarzeń z Dziennika Gotowania, wprowadzania nowych posiłków, sumowania kalorii. 

W pakiecie Dziennik + Trener Użytkownik dokonując wyboru posiłków dostaje głosowe komentarze od Trenera. Trener komentuje wybory Użytkownika, chwali jeśli są dobre, a jeśli są złe proponuje zmiany. 

Celem aplikacji jest zmiana nawyków żywieniowych poprzez korygowanie zachowań Użytkownika. 

W aplikacji Trenera Użytkownik ma dodatkowo możliwość skorzystania z profesjonalnie ułożonych treningów przez trenera personalnego. Wybór rodzaju treningów zależy od Użytkownika, jednak zabierając aplikację Trenera na siłownię będzie podpowiadać jakie ćwiczenie wykonać i w ilu seriach. 

Aplikacja obsługiwana jest dotykowo a w ustawieniach jest możliwe wyłączenie komentarzy głosowych.

Koszyk


Suma za zakupy: